Кава Кенія|Kenya

100% африканська арабіка з яскраво вираженою кислинкою
грн.
помол:
фасовка(гр.):
грн. x

Висота: 1200-1800 м над рівнем моря

Обжарювання: середнє

Кислуватий грунт високогірного регіону, вологість, кількість сонячного світла і старанність кожного фермера малого виробництва - відмінне підстави для виникнення, одних з найбольшых кавових зерен серед арабики (18-19 скрин) з яскраво вираженою кислинкою, Кенії АА.

Африканська арабіка Кенії - один з відомих м'яких сортів, який створює неповторний смак Вашої чашки кави : яскрава кислинка в першому ковтку нагадує кислотність лимона і апельсина, другий ковток - менш насичений і вражає своїм хлібним смаком з нотками прянощів, що нагадує смак пряного кексу. Останній ковток - на здивування м'яким і ніжним. Тіло кавового напою легке з інтенсивно вираженим ароматом: нотки ягідної кислинки і вина.

Післясмак напою приготованого на кенійській арабіці АА - кислувате з легкими нотками вина. Кенійська кава має величезну палітру ароматів і смак, що дає можливість насолоджуватися і дивуватися з кожної чашки приготованої на цьому сорті. За правилами кавової біржі, кавові зерна, що йдуть на експорт, класифікують за розміром. Маркіровка АА означає - кава вищої якості.

Рекомендуємо заварювати цей сорт африканської кави альтернативними методами: кемекс, V60, аеропрес, френч-прес і в турці.

Замовити кавомашину Кава Кенія|Kenya

Або телефонуйте за номером:
+38(073)080-18-18

Ваше повідомлення відправлено!

Схожі товари